Comarch ERP Enterprise

(Dříve Semiramis)

ERP nejnovější generace
Comarch ERP Enterprise je podnikový informační  systém, který byl od základu nově vyvinut, aby optimálně splňoval požadavky podniků střední velikosti v době internetu. Jeho architektura se vyznačuje 100%-tní orientací na Java a internet.

Investice, která se vyplatí
Comarch ERP Enterprise je založen na modulech a rozlišuje mezi interními a externími tzv. spolupracujícími uživateli , pro které jsou nabízeny cenově odlišné varianty. Systém je možné provozovat „On demand“ - služba na základě měsíčních plateb podle skutečného počtu uživatelů, které mohou být redukovány či navyšovány dle potřeby.

Hlavní přednosti Comarch ERP Enterprise:

  • Dostupný kdykoliv a odkudkoliv - je zcela vyvinutý v Java a zakládá se na architektuře softwaru, která je koncipovaná pro internet. Comarch ERP Enterprise poskytuje všechny funkce kompletně v internetovém prohlížeči; systém může být používán z libovolných míst, na klientovi není nutná žádná instalace softwaru.
  • Platformě nezávislý - může být používán na libovolných platformách, v každém místě s jinou řečí a s nastaveními platnými pro danou pobočku v ten samý časový okamžik.
  • Intuitivní ovládání – Comarch ERP Enterprise získal řadu ocenění za příjemné uživatelské prostředí a intuitivní obsluhu.
  • Dokáže se přizpůsobit – Comarch ERP Enterprise je odvětvově nezávislý systém s rozsáhlými funkcemi, nezávislý na oborech.