Webové technologie

Vývojáři z HSF mají dlouholeté zkušenosti s vývojem webových aplikací, vytvářené převážně přímo na míru pro zákazníka. Jedná se majoritně o projekty, které se neustále vyvíjejí a mění podle aktuálních potřeb zákazníka. S tím ruku v ruce jde i modernizace používaných technologií, takže se vývojáři neustále vzdělávají v nových trendech a přicházejících technologiích, aby bylo možné zákazníkovi nabídnout to nejčerstvější z oboru.

V portfoliu našich projektů jsou webové prezentace (webové stránky), e-shopy, komplexní portály, jednoúčelové aplikace, prostě vše, co zákazník potřebuje.

Pro vývoj těchto produktů jsme zvolili technologii platformy Java, která nabízí vysokou produktivitu, stabilitu, bezpečnost a hlavně umožňuje rychlé a konsistentní přizpůsobení produktu konkrétní potřebě zákazníka kdykoliv to potřebuje.

Webové technologie dnes zahrnují i různé integrační technologie pro spolupráci různých softwarových systémů do funkčních celků. HSF nabízí integraci na bází Web Services, konkrétně protokoly SOAP a REST, které jsou využity v několika projektech našich zákazníků. Do této integrační kategorie patří například naše projekty s partnerskou firmou Varial, kde se integrace realizuje přes multiplatformní protokol CORBA.